درباره سیستم کاندیداویژگیها و مزیت هاهمکاری با واحد فروشسفارش
 

 

 

صفحه اصلي :: درباره سیستم کاندیدا

«كاندیدا» چیست؟ پرینت پست الکترونیکی

«كاندیدا» محصولی است كه تكنولوژی اطلاعات وارتباطات را در خدمت فعالیت سیاسی و انتخاباتی درآورده و موفقیت  شما را در فعالیت های انتخاباتی اینترنتی تضمین می نماید.
مطالعات نشان می دهد كه قریب به اتفاق  سایت های اینترنتی كنونی كاندیداها و نمایندگان منتخب، وظیفه اطلاع رسانی یا بروشور صرف را پوشش داده و فاقد عناصر عملیاتی و تعاملی می باشند. به همین علت بسیاری از كاندیدا ها و نمایندگان منتخب با توجه به ضعف طراحی وعدم كاربردی و تعاملی بودن وب سایت شان، تا كنون بدفعات مجبور به سرمایه گذاری در تغییر و تجدید سایت اینترنتی خود شده اند.  
«كاندیدا» محصولی است كه شكاف مزبور را پر نموده و سایت اینترنتی حاصله از كاربرد این محصول، كاملا پویا و تعاملی بوده و حاوی تمامی عناصر و با ابزارهای كاربردی و عملیاتی مورد نیاز فعالیت های سیاسی وانتخاباتی می باشد. این محصول تمامی نیازهای كنونی و آتی تخصصی كاندیداهای انتخاباتی  و نمایندگان منتخب را پوشش داده و لزومی برای تجدید  سایت در آینده نخواهد بود.
همین امروز به جمع مشتریان ما بپیوندید. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. كارشناسان بخش بازاریابی وفروش ما آماده توضیحات بیشتر می باشند. ادامه مطلب

 
منوی اصلی
ورود و خروجخبر نامه

 
 
   
 
Copyright 2018 © www.candidate.ir - All rights reserved