درباره سیستم کاندیداویژگیها و مزیت هاهمکاری با واحد فروشسفارش
 

 

 

صفحه اصلي :: بسته «كاندیدا» :: گامهای موفقیت شما

گامهای موفقیت شما PDF پرینت پست الکترونیکی

مراحل و گامهای مورد انجام جهت استقرار سایت اینترنتی و موفقیت شما كاندیدا یا نماینده منتخب، منحصر بفرد بوده  و اطمینان می دهیم كه در پایان استقرار سایت اینترنتی، بهترین سایت منطبق با نیاز شما تحویل خواهد گردید. مراحل  اقدام فی مابین در ایجاد و انتشار سایت شما بشرح زیر می باشد:

  • گام اول – ابتدا ما به ایده ها و خواسته های  شما گوش فرا می دهیم. ما كاملا آگاه هستیم كه خواسته های هر فرد با توجه به ویژگیهای فردی كاندیدا و همچنین موضوع  انتخابات مورد هدف، متفاوت می باشد. سپس بر اساس یافته های خود مان از انتظارات شما و با بهره بردن از تخصص و تجربه خودمان، پرو‍ژه سایت اینترنتی شما را آغاز می نماییم.
  • گام دوم – پس از گام مطالعات اولیه و شناخت نیاز شما، ما ابزارها و امكانات مهمی را كه  برآورد كننده انتظارات شما از وب سایتتان  می باشد با شما طرح نموده و نهایتا بر روی ابزارهای مورد استقرار در سایت اینترنتی شما، توافق شما را جلب می نماییم.
  • گام سوم – بسته های «كاندیدا»  حاوی ابرازها و نرم افزارهای مهمی  هستند كه تمامی انتظارات شما از یك وب سایت سیاسی و همچنین تمامی الزامات  فعالیت انتخاباتی و بعد از انتخابات را پوشش می دهند. در این گام ما تولید وب سایت شما را براساس ابزارهای مورد توافق و نیاز شما آغاز می نماییم.
  • گام چهارم – تیم تخصصی تسهیل گستر تولید وب سایت شما را در هر دو بخش كاربر و مدیریت سایت انجام داده و تست های متعدد جهت كاركرد منظم آن را بعمل می آورد.
  • گام پنجم – سایت اینترنتی شما  با مطالب ومحتویات آزمایشی به سرور اینترنتی بارگذاری شده و سایت انتشار می یابد. و تست های عملیاتی و امنیتی لازم بر روی سایت انتشار یافته انجام می گیرد.
  • گام ششم – دسترسی های بخش مدیریت وب سایتتان را در اختیار شما قرار می دهیم . با این حال تیم تخصصی ما همچنان چشم از سایت شما بر نمی دارد تا شما محتویات و مطالب خودتان را بارگذاری و جایگزین محتویات و مطالب آزمایشی كنید یا در صورت درخواست شما خودمان نسبت به جایگزینی مطالب ارائه شده شما اقدام می کنیم.


سایت اینترنتی شما آماده است، ولی كار ما در اینجا خاتمه نمی یابد، شركت تسهیل گستر با كاركنان مجرب ومتخصص، آماده پشتیبانی از شما و سایت اینترنتی شما می باشد تا بتوانید بصورت بلند مدت و دایمی، سایت اینترنتی شخصی خود را نگهداری نموده و بدفعات در فعالیتهای انتخاباتی موفقیت آمیز وارتباطات مردمی بعد از انتخاب از قابلیتهای آن بهره مند شده و آراء بیشتری را جذب نمایید.

 
منوی اصلی
ورود و خروجخبر نامه

 
 
   
 
Copyright 2018 © www.candidate.ir - All rights reserved